Прості інструменти ретуші.

 

1. Відкрийте в графічному редакторі AdobePhotoshop файл «Ретуш»:

 

Спробуйте виправити дефекти шкіри моделі за допомогою зазначених нижче інструментів. Визначте для себе, який з них найбільше підходить для цього випадку.

 

ЛАТКА

 

<Палітра інструментів »> <Латка>

 

Виділіть необхідний фрагмент і перетягніть його на нове місце. Залежно від установок (Призначення / Джерело) первісний фрагмент копіюється на нове місце, або навпаки.

 

ПЕНЗЕЛЬ ВІДНОВЛЕННЯ

 

<Палітра інструментів »> <Пензель відновлення>

 

Утримуючи клавішу Alt, клацніть мишкою в тому місці, яке хочете використовувати як зразок. Перейдіть в точку дефекту і клацніть мишею.

КЛОНУЮЧІЙ ШТАМП (гаряча клавіша S)

 

<Палітра інструментів> <Клонуючій Штамп>

Діаметр штампа - 45

Жорсткість- 25

Непрозорість - 50

Натиск -50

 

Коло штампа поставте в місце, з якого будете брати зразок для копіювання. Утримуючи клавішу Alt, клацніть мишею (ліва кнопка мишки). Перенесіть коло штампа у те місце, де необхідна ретуш, і клацніть по ній лівою кнопкою миші.

 

ПЛАСТИЧНА РЕТУШ

 

Відкрийте в графічному редакторі AdobePhotoshop файл «зайчик».

 

Відкрийте фільтр «Пластика» (<Фільтр> <Пластика>).

 

Залиште значення у вікні параметрів інструментів в правій частині вікна без змін. Оберіть на панелі інструментів зліва операцію «Деформація» (W) і «+» , що з’явиться на екрані, перетягніть до куточків губ кролика і потягніть вгору, малюючи посмішку. Спробуйте дію інших інструментів на панелі інструментів «Пластика» - зморщування, роздуття та ін.

 

 Метод обробки зображення «ОПТИЧНА РЕТУШ»

 

1. Відкрийте файл «Ретуш3».

 

2. Створіть корегувальний шар , який буде використовуватися для корекції вихідного зображення. При створенні шару вкажіть наступні атрибути:

 

· Перекриття - м'яке світло

 

· заливка - сірий колір з 50% заповненням.

 

3. Розмір пензля-висвітлювача регулюється квадратними дужками. Не встановлюйте розмір пензля ширше за ширину ділянки зображення, що має бути висвітлена.

 

4. Перебуваючи на новому шарі, використовуйте інструмент Освітлювач для освітлення тіней на зображенні, а Затемнювач - для затемнення пересвеченних ділянок, відповідно.

 

Атрибути Освітлювача (Затемнювача):

 

· Жорсткість – 0

 

· Експозиція - 10-15%.

 

5. Для контроля результату ретушування використовуйте функцію відключення коригуючого шару. («Око»).

 

6. Після закінчення редагування зведіть шари і збережіть зображення під новим ім'ям.